نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نخستین همایش ملی پایداری کسب و کار در دی ماه 1395

نخستین همایش ملی پایداری کسب و کار در دی ماه 1395


نخستین همایش ملی پایداری کسب و کار در دی ماه 1395

پایداری کسب و کار

نخستین همایش ملی پایداری کسب و کار در دی ماه 1395 توسط دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار خواهد شد و مهلت ارسال اصل مقالات تا 15 آذر ماه 1395 می باشد.

پایداری کسب و کار (Business Sustainability) مفهوم و رویکرد نوینی در ادبیات علم مدیریت می باشد که بر توجه به سه مقوله محیط زیست، جامعه و اقتصاد پایدار در توسعه و مدیریت کسب و کارها و فعالیت های تجاری و بازرگانی تاکید اساسی می نماید. این رویکرد نوین که به شدت در حال گسترش در سطح جهان می باشد، معتقد است و نشان داده است که امروزه سازمانها بدون لحاظ کردن این سه بعد مهم، قادر به تحقق اهداف خود و کسب درآمد در بلند مدت و حتی بعضا در میان مدت نخواهند بود. این رویکرد سه بعد محیط زیست، جامعه و اقتصاد پایدار را به مثابه سه پایه نگه دارنده هر کسب و کاری در قرن 21 معرفی می نماید.

با توجه به گسترش بسیار سریع این رویکرد و ابزارها و روشهای آن در سطح جهان در سالهای اخیر و نیز وجود نیازها و فرصت های اساسی در این زمینه در کشورمان، ضرورت برگزاری این همایش در دانشکده اقتصاد و علوم اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز احساس شد. استان خوزستان همچون بسیاری دیگر از استانهای کشور برای توسعه کسب و کارهای پایدار بسیار مستعد می باشد و با توجه به مسایل زیست محیطی مبتلابه کشور در سالهای اخیر، ضرورت و اهمیت این مقوله برای کسب و کارهای کشورمان روزافزون و غیرقابل اغماض شده است.

بر اساس اهداف ذکر شده در همین تارنما، گروه مدیریت آن دانشکده نسبت به برگزاری همایش با جهت گیری علمی-اجرایی اقدام نمود. امیدواریم تمامی صاحبنظران، مدیران و فعالان کسب و کار کشور و استان، ما را در تحقق هرچه بهتر اهداف و نتایج مورد انتظار یاری نمایند. به امید ایرانی پایدار/


وب سایت همایش   http://www.bsconf.com


-------------------------
جهت دریافت قوانین آموزشی و جدیدترین اخبار مرتبط با دانشکده به کانال تلگرامی دانشکده ی اقتصاد و علوم اجتماعی به ادرس زیر مراجعه نمایید  .  
http://telegram.me/scu_eco