نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

سامانه جامع اولویت های پژوهشی کشور راه اندازی شد

سامانه جامع اولویت های پژوهشی کشور راه اندازی شد


سامانه جامع اولویت های پژوهشی کشور راه اندازی شد

??در این سامانه امکان مشاهده آزاد و رایگان کلیه اولویت های پژوهشی دستگاههای اجرائی کشور (بیش از ۳۰۰۰۰ عنوان اولویت پژوهشی از ۵۵۵ دستگاه) و برخی از شرکتهای دانش بنیان کشور در همه رشته های دانشگاهی از یک پنجره واحد و با قابلیت انواع مختلفی از جستجوها فراهم گردیده است.


??پژوهشگران و محققین می توانند با تعریف پایان نامه های خود در راستای اولویت های پژوهشی دستگاههای کشور و یا شرکتهای دانش بنیان، از مزیت های مختلف آن همچون حمایت مالی، کسر خدمت سربازی و قرار گرفتن در لیست اولویتهای استخدامی شرکتهای دانش بنیان کشور استفاده نمایند. فارغ التحصیلان نیز می توانند طرح‎های پژوهشی دستگاههای کشور و شرکتهای دانش بنیان را جستجو نموده و برای انجام آن اقدام نمایند.


??در این سامانه قابلیتی تحت عنوان ماژول «به من اطلاع بده» پیش بینی شده است که محققین می توانند به کمک آن، با تعریف برخی از کلید واژه ها، در صورت تعریف اولویت پژوهشی و یا طرح پژوهشی جدید توسط یک دستگاه دولتی‌ها​ و یا یک شرکت دانش بنیان ، در زمینه مورد علاقه شان، از آن مطلع گردند.


??همچنین، در این سامانه دسترسی به بانک جزوات دانشگاهی کشور نیز برای دانشجویان فراهم شده است.


www.olaviatha.irبه کانال خبری  دانشکده اقتصاد و علوم اجتماعی اهواز بپیوندید و در جریان تازه ترین اخبار این دانشکده قرار گیرید.
????????????????????
 https://telegram.me/scu_eco