نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ریاست دانشکده برای دو سال ابقاء شد

ریاست دانشکده برای دو سال ابقاء شد


ریاست دانشکده برای دو سال ابقاء شد

در حکمی از سوی دکتر غلامحسین خواجه، رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز، دکتر سید عزیز آرمن عضو هیئت‌علمی دانشکده اقتصاد و علوم اجتماعی به مدت دو سال دیگر در سمت ریاست این دانشکده ابقاء شد.

 متن این حکم بدین شرح است:

نظر به‌مراتب تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی، به استناد ماده 6 آیین‌نامه جامع مدیریت دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی پژوهشی و فناوری مصوب ششصد و هشتاد و چهارمین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی، به‌موجب این ابلاغ و با حفظ سمت به مدت دوسال دیگر در سمت ریاست دانشکده اقتصاد و علوم اجتماعی ابقاء می‌گردید.

انتظار می‌رود همسو باسیاست‌ها و راهبردهای توسعه آموزش عالی در نقشه جامع علمی کشور و برنامه‌های توسعه دانشگاه در جهت دستیابی دانشگاه به جایگاه برتر در سطح ملی و منطقه‌ای با ارتقای کمی و کیفی دانشکده از طریق جلب مشارکت و هم‌فکری همکاران، با محوریت سه رسالت بنیادین آموزش، پژوهش و ارائه خدمات هدفمند به جامعه و بهره‌گیری از شیوه‌های علمی برنامه‌ریزی، با اولویت حفظ مصالح و منافع مادی و معنوی دانشگاه همراه با قانون‌گرایی و انضباط اداری و مالی، در اجرای سیاست‌های دانشگاه در قالب طرح و اقدامات برنامه‌ریزی‌شده، اقدام نمایید. امید است در پرتو عنایت خداوند متعال موفق و مؤید باشید.


_________________________________________________________
 جهت دریافت قوانین آموزشی و جدیدترین اخبار مرتبط با دانشکده به کانال تلگرامی دانشکده ی اقتصاد و علوم اجتماعی به ادرس زیر مراجعه نمایید  .  
http://telegram.me/scu_eco