نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ثبت‌نام شانزدهمین دوره عتبات دانشگاهیان آغاز شد

ثبت‌نام شانزدهمین دوره عتبات دانشگاهیان آغاز شد


ثبت‌نام شانزدهمین دوره عتبات دانشگاهیان آغاز شد


                                              
                              

ثبت‌نام شانزدهمین دوره عتبات دانشگاهیان، ویژه دانشجویان، استادان و کارکنان دانشگاه‌های سراسر کشور از 21 آذرماه تا 1 دی‌ماه 95 انجام می‌شود و متقاضیان می‌توانند با ورود به سایت www.labbayk.ir نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند .


به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان، دراین‌باره گفت: بعد از قرعه‌کشی اسامی برگزیدگان از طریق سایت لبیک اعلام می‌شوند .   

حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدرضا فقیهی، اظهار کرد: با همکاری سازمان حج و زیارت، بعثه مقام معظم رهبری و شرکت شمسا هتل‌های مستقل و باکیفیت‌تری نسبت به دوره قبل برای زائرین دانشجو در شهرهای مقدس نجف اشرف و کربلای معلی در نظر گرفته‌شده است .       

وی، افزود:مهم‌ترین ویژگی کاروان‌های عتبات دانشگاهیان جوان بودن، اخذ مجوز خروج از کشور توسط ستاد بدون وثیقه دانشجو، یکدست بودن کاروان‌ها از لحاظ سطح تحصیلات و برنامه‌های ویژه فرهنگی از قبل، حین و پس از سفر برای زائرین تدارک دیده‌شده است و در تلاشیم با اعزام خبرنگار، مداح و اعزام روحانی در هر کاروان، سفر معنوی خوبی را برای زائرین دانشجو رقم بزنیم .

به گفته وی اساتید،دانشجویان متأهل،دانشجویان دختر،پسران دانشجو و کارمندان دانشگاه‌ها می‌توانند جهت ثبت‌نام و اعزام به عتبات عالیات اقدام نمایند . 

گفتنی است زائرین ۷ شب را در شهرهای مقدس کشور عراق اقامت خواهند داشت و در این مدت به زیارت اماکن مقدس شهرهای نجف اشرف، کربلای معلی و کاظمین خواهند پرداخت.همچنین در حد مقدور کاروان‌ها به شهر مقدس سامرا هم اعزام خواهند شد