نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

امسال طرح پایش سلامت جسم و روان دانشجویان نو ورود الکترونیکی انجام می‌شود

امسال طرح پایش سلامت جسم و روان دانشجویان نو ورود الکترونیکی انجام می‌شود


امسال طرح پایش سلامت جسم و روان دانشجویان نو ورود الکترونیکی انجام می‌شود


کارشناس مرکز مشاوره دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: امسال طرح پایش سلامت جسم و روان دانشجویان نو ورود به صورت الکترونیکی انجام می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، حسین حساوی دراین‌باره بیان کرد: امسال همچون سال‌های پیش مرکز مشاوره دانشجویی همگام با سایر مراکز مشاوره دانشجویی کشور طرح پایش سلامت روان دانشجویان ورودی جدید را انجام خواهد داد که در این طرح کلیه ورودی‌های جدید دانشگاهی مورد ارزیابی و سنجش روانی قرار می‌گیرند و قبل از شروع تحصیلات شناسایی، غربالگری و تحت درمان قرار خواهند گرفت.

وی افزود: در طرح امسال تغییرات اساسی در شکل اجرای پایش صورت گرفته است که همسو با دفتر مرکزی مشاوره وزارت علوم تحقیقات و فن‌آوری در دانشگاه چمران نیز اجرا خواهد شد. همچنین لینکی از سوی دفتر مرکزی مشاوره در اختیار مرکز مشاوره دانشجویی قرارگرفته تا در سامانه ثبت‌نام دانشجویان درج شود.

کارشناس مرکز مشاوره دانشگاه شهید چمران اهواز، تصریح کرد: در این طرح دانشجو در زمان ثبت‌نام با ورود به لینک www.portal.saorg.ir/mentalhealt  به سامانه پایش سلامت روان متصل خواهند شد و پس از تکمیل پرسشنامه، خروجی آن بر روی  برگه دوقسمتی جهت پرینت آماده می‌شود.

حساوی ادامه داد: دانشجویان باید این برگه را به مرکز مشاوره دانشجویی تحویل دهند که پس‌ازآن در مرکز مشاوره، تجزیه و تحلیل‌های لازم انجام می‌شود.

وی افزود: همچنین برای تکمیل فرم سلامت جسم نیز دانشجویان می‌توانند به لینک www.portal.saorg.ir/physicalhealth مراجعه نمایند.

گفتنی است  طرح پایش سلامت روان در همه گروه‌ها و مقاطع تحصیلی ورودی جدید انجام خواهد شد و از دقایق اول ثبت‌نام دانشجویان باید در دسترس باشد.